Referencje

Zobacz aktualne opinie naszych Klientów

Sprawdź co piszą o nas inni i dołącz do nich. Każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego w czasie współpracy pytamy czy jesteście zadowoleni z efektów naszej pracy. Jeśli tak jest, prosimy Was o referencję, które zamieszczamy na tej stronie. Jeśli jednak jest inaczej, analizujemy problem i go rozwiązujemy tak żeby każdy kto z nami współpracuje miał z tej współpracy pełną satysfakcję a przede wszystkim wymierne korzyści.


Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą Digital Word z Nowego Sącza. Od miesiąca Listopada 2011 roku Firma Digital Word prowadzi dla naszej firmy kampanię internetową wraz z pozycjonowaniem, dzięki czemu znacznie wzrosły dochody naszego sklepu internetowego. Trafność dobranych fraz,bardzo dobry kontakt z pracownikami zajmującymi się promocją naszego serwisu oraz ich rzetelności jest godna polecenia.

Firma Digital Word to Agencja Reklamowa godna polecenia zarówno małym firmom jak i dużym Spółkom.


Krzysztof Burdacki
Prezes Zarządu
Aspol Sp. z o.o.

Prowadzeniem kampanii reklamowej w internecie dotyczącej pozycjonowania naszej strony firma Digital Word zajmuje się od Listopada 2011 roku. Potrzeby naszej firmy w zakresie reklamy w wyszukiwarce Google potraktowano indywidualnie. Przydzielono nam również opiekuna, jak i konto w Panelu Klienta gdzie codziennie możemy sprawdzać efekty działań Agencji. Na chwilę obecną nasza strona internetowa zajmuje czołowe pozycje w TOP10 na wybrane przez nas słowa kluczowe.

Na podstawie naszego dotychczasowego doświadczenia,możemy w pełni polecić w/w firmę jako wiarygodnego,terminowego,rzetelnego i przyjaznego klientowi partnera w zakresie pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google.


Paula Chełkowska
Członek zarządu
OZAMET Sp. z o.o.

Agencja Digital Word doskonale wywiązała się ze swojego zadania. Bardzo szybko pojawiliśmy się na najwyższych pozycjach na wszystkie słowa kluczowe zapisane w umowie.

Dzięki pozycjonowaniu mogliśmy ograniczyć nasz budżet przeznaczony na promocję, jednocześnie zwiększając jej skuteczność. Dlatego rekomendujemy korzystanie z usług pozycjonowania wszystkim innym podmiotom,jeśli cenią sobie skuteczność i przejrzystość działań. Doceniamy profesjonalizm ludzi w Digital Word oraz miłą atmosferę w jakiej przyszło nam współpracować.


Krzysztof Świerczek
Prezes Zarządu
ZBO Świerczek Sp. z o.o.

Firma Cocomo Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie z powodzeniem współpracuje z agencją interaktywną Digital Word od 2011 roku w zakresie administracji stron internetowych oraz marketingu w wyszukiwarkach. Na podstawie dotychczasowych doświadczenia możemy polecić agencję Digital Word jako profesjonalnego,kompetentnego i rzetelnego partnera w dziedzinie rozwiązań internetowych.

Doceniamy jakość usługi oraz poziom relacji personalnych i polecamy Digital Word wszystkim, którym zależy na skutecznej i uczciwej reklamie.


Katarzyna Stanek
Dyrektor Generalny
Cocomo Sp. z o.o.

Współpracę z firmą Digital Word z Nowego Sącza nawiązaliśmy początkiem 2012 roku. Firma na początku wykonała dla nas nową stronę internetową. Po zakończeniu projektu, zaproponowano nam ciekawe rozwiązania dające możliwość jej promocji w internecie. Dzięki tym usługom, dzisiaj jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą.

Polecamy Digital Word jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, którzy rzetelnie wykonują powierzone projekty.


Andrzej Sylwestrzak
Właściciel
AS Kuchnie

DigitalWord to firma, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jej cechy to dobry i szybki kontakt, co pozwala na szybkie uwzględnienie naszych uwag podczas realizacji projektów. Profesjonalizm, co zmniejsza ilość wymienionych maili i telefonów na drodze do zrealizowania projektu. Kreatywność, co powoduje, że przy współpracy z Digitalword nie ma rzeczy niemożliwych.

Mogę więc – biorąc pod uwagę naszą dotychczasową współpracę i wspólne doświadczenia –  z przyjemnością zarekomendować Firmę DigitalWord jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.


Bartłomiej Czukiewski
Właściciel
On-Time

Agencja DigitalWord realizowała na nasze zlecenie stronę internetową wraz z systemem zarządzania treścią. Opracowany przez Agencję serwis jest na bardzo wysokim poziomie i spełnia wszystkie postawione przez nasz kryteria. Firma dała się poznać jako rzetelny i godny zaufania partner. Pracownicy są zawsze dyspozycyjni i służą profesjonalną pomocą w różnych dziedzinach zagadnień internetowych. Jakość świadczonych usług przez Agencję jest zawsze na najwyższym poziome, dlatego polecamy Firmę jako solidnego i rzetelnego partnera w biznesie .


Dariusz Rosa
Właściciel
DarioStone

W latach 2012-2013 firma DigitalWord wykonywała dla naszego biura prace w zakresie pozycjonowania strony oraz optymalizacji pod katem wyszukiwarek internetowych. Owocem tej współpracy było skuteczne wypozycjonowanie naszej strony po najbardziej konkurencyjnych dla nas słów kluczowych. DigitalWord działa profesjonalnie zapewniając najwyższy poziom obsługi i bardzo dobry efekt. Specjaliści pracujący w tej firmie posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Pragnę polecić firmę DigitalWord jako solidnego i rzetelnego partnera w biznesie.


Agnieszka Pacyk
Właściciel
Biuro Rachunkowe

Po okresie 5 miesięcy  od momentu zlecenia usługi  na pozycjonowanie  domeny  możemy zaopiniować usługę jak i firmę Digital Word. Cały proces negocjacji oraz realizowane założenia przebiegały w życzliwej atmosferze. Naszą firmę potraktowano indywidualnie, przydzielono opiekuna, dostęp do Panelu Klienta oraz w terminie wysyłano miesięczne raporty. Biorąc pod uwagę powyższe, śmiało możemy stwierdzić, iż firma DigitalWord dobrze i rzetelnie wykonuje zalecone działania. Doceniamy  jakość usług oraz poziom relacji personalnych i polecamy firmę Digital Word wszystkim, którym zależy na skutecznej oraz uczciwej reklamie.


Emilia Marczuk
Prezes Zarządu
Mikroaudyt Sp. z o.o.
  • Przykładowe Prace
  • Strony internetowe
  • Logotypy
  • Banery
  • Wizualizacje 3D
  • Druk