Kampanie Adwords – Linki Sponsorowane

Linki sponsorowane Płać tylko za kliknięcia - nie za wyświetlenia

Korzystając z tej formy promocji płacisz jedynie za kliknięcia w Twoją reklamę a nie za jej wyświetlenia. Dzięki temu płacisz dopiero wtedy, jak ktoś okaże zainteresowanie Twoją stroną, kliknie w link w wyszukiwarce i przejdzie na stronę gdzie będzie mógł zapoznać się z Twoją ofertą. Drugą ważna zaletą są koszty kampanii. Ty sam decydujesz o tym, ile w danym momencie chcesz wydać na reklamę i jakie słowa w wyszukiwarce mają promować Twoją firmę.

czytaj więcej...

Reklama graficzna Kampania w sieci partnerskiej Google Adwords

Wynajmując hostessę do roznoszenia ulotek Twojej firmy, docierasz do osób, które w większości nie będą zainteresowane Twoją Ofertą. Podobnie jest z innymi masowymi kampaniami. Jak zatem wykorzystać maksymalnie budżet przeznaczony na reklamę mając pewność, że ta dociera tylko do osób rzeczywiście zainteresowanych Twoją ofertą? Sieć Partnerska Google Adwords jest idealnym narzędziem, które precyzyjnie określi grupę osób Twoich potencjalnych Klientów.

czytaj więcej...

Remarketing W stałym kontakcie z Klientem

Remarketing pozwala Ci dotrzeć do użytkowników, którzy odwiedzali już Twoją witrynę i kierować do nich trafne reklamy w sieci oraz w wyszukiwarce Google. W ten sposób możesz na przykład wyświetlać reklamy potencjalnym klientom, którzy byli już w Twojej witrynie, ale niczego nie kupili. Możesz nawet kierować do nich specjalne komunikaty i oferty zachęcające do powrotu do Twojej witryny i zrobienia zakupów

czytaj więcej...
  • Przykładowe Prace
  • Strony internetowe
  • Logotypy
  • Banery
  • Wizualizacje 3D
  • Druk