Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron Oferta dla małych i średnich firm

Pozycjonując swoją stronę w Digital Word masz pewność, że Twoja witryna jest promowana w wyszukiwarce w procesie długoterminowego budowania wizerunku w Google. Pozycjonowanie to nasz flagowy produkt do którego przykładamy szczególną uwagę. Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala nam na skuteczne a przede wszystkim bezpieczne pozycjonowanie.

czytaj więcej...

Pozycjonowanie sklepów Rozliczaj się za ruch na stronie

Jeśli prowadzisz sklep internetowy klasyczna oferta może być dla Ciebie zbyt droga i zwyczajnie nieopłacalna. W Digital Word doskonale zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż produktów w sklepie nie zależy od pozycji w wyszukiwarce pojedynczych słów kluczowych a liczby użytkowników, którzy będą mogli zobaczyć i zapoznać się z Twoją ofertą. Właśnie dla tego opracowaliśmy ofertę Performance Visitors w której rozliczasz się z nami za ruch

czytaj więcej...

Optymalizacja stron Zwiększ wydajność swojej witryny

Dobrze zaprojektowana strona internetowa procentuje nie tylko szybkością ładowania się, ale przede wszystkim wpływa na proces pozycjonowania. Z tego powodu każda strona jaką pozycjonujemy jest dokładnie analizowana i poprawiana pod względem poprawności kodu. 20% sukcesu SEO to poprawność kodu, dlatego podczas prowadzenia kampanii optymalizacja jest warunkiem koniecznym jeśli chcemy odnieść sukces.

czytaj więcej...

Narzędzia do monitoringu Mierz i Analizuj ruch na stronie

Czy wiesz ilu użytkowników korzysta z Twojej strony? Pewnie tak, ale czy wiesz ilu z nich szczegółowo zapoznało się z Twoją ofertą, ile czasu Twoi Klienci spędzają na stronie, jak często na nią wracają? Czy podjęte przez Ciebie akcje marketingowe są oceniane na podstawie statystyk generowanych przez narzędzia do monitoringu? Jeśli nie to najwyższy czas to zmienić. Żeby skutecznie planować budżet na reklamę potrzebujesz informacji. Informacji, które mogą Ci dostarczyć bezpłatne narzędzia do analizy.

czytaj więcej...

Mapy google Pokaż innym gdzie jesteś

Czy na mapach Google brakuje lokalizacji Twojej firmy? Czy po wpisaniu jej nazwy w Mapach brakuje jej lokalizacji? Jeśli tak to nie zwlekaj dłużej tylko dodaj ją tam. Jeśli jednak chcesz, żeby zrobił to ktoś za Ciebie skontaktuj się z nami i zapytaj o aktualną ofertę.

czytaj więcej...

SEO copywriting Magnetyzujące treści

Potrzebujesz teksów na stronę, ale nie wiesz jak się zabrać do ich napisania? Rozwiązaniem jest zlecenie ich na zewnątrz. Przekazujesz nam informację jakich teksów potrzebujesz a my piszemy je za Ciebie. Jedyne co będziesz musiał zrobić to przeczytać je na koniec. Pisanie poprawnych językowo tekstów to standard. Od nas dostaniesz teksty, które będą napisane językiem korzyści, w krótki i rzeczowy sposób opisujące Twoją firmę.

czytaj więcej...
  • Przykładowe Prace
  • Strony internetowe
  • Logotypy
  • Banery
  • Wizualizacje 3D
  • Druk